چرا الحمبرا و آلمانزا در جهان شناخته شده‌اند؟

 

SPANISH-GUITARCITY-ALMANSA-ALHAMBRA

 

الحمبرا و آلمانزا دو شهر از قلب اسپانیا، با طبیعتی بسیار زیبا، فرهنگ و سنتی دارد که ارتباط مستقیم با طبیعت دارد و این موسیقی است. موسیقی و آواز در فرهنگ این کشور نقش برجسته است تا ساکنان خون گرم این کشور، نسل به نسل این سنت را با شادی و آرامش پرورش دهند. یکی از این سنت ها رقص و موسیقی فلامنکو است. فلامنکو یک سبک منحصر به فرد هنری که بسیار از طبیعت این کشور الهام گرفته است، نسل به نسل گسترده و پرورش داده شد. گیتار های این موسیقی باید با اصالت و دانشی ساخته شود که فقط از استادان و سازندگان گیتار اسپانیایی می‌توان این انتظار را داشت که به بهترین شکل ممکن این گیتار ها را بسازند.

 

SPANISH-GUITARCITY-ALMANSA-ALHAMBRA

 

یک گیتار بسیار خوب شامل انتخاب بهترین نوع چوب برای اجزاء مختلف گیتار و نحوه خشک کردن چوب و کهنه بودن چوب تا طراحی، نحوه اتصال، تجهیزات و لوازمات جانبی گیتار است. این مراحل یک کار گروهی است که باید با دقت در جزئیات پیچیده توسط این تیم انجام شود. گیتار فلامنکو صدایی تفاوت تری با گیتار کلاسیک دارد، با این وجود هر دو گیتار در اسپانیا با بهترین شکل و عملکرد ممکن ساخته می‌شود.

گیتار؛ این ساز جالب که در فرهنگ کشور های مختلف از جمله ایران ریشه دارد. این ریشه در اسپانیا پرورش داده شد و سبب تولید و ساخت بهترین گیتار های کلاسیک و فلامنکو در جهان شد.

 

SPANISH-GUITARS-GUITARCITY

 

الحمبر و آلمانزا نام دو کارخانه است که با استاندارد های مشابه و نزدیک به یکدیگر، دوش به دوش یکدیگر، هم مانند دو برادر این گیتار های اصیل را با تجربه‌ای غنی از نسل ها قبل، تولید می‌کنند. با تجربه‌ای غنی از فرهنگ و سنت این کشور؛ گیتار های اصیل اسپانیایی که در جهان بی رغیب هستند را، تولید می‌کند.

صدای موسیقی اسپانیا در جهان شنیده شده است و این نشانه قدرتمند بودن این گیتار ها است. قدرتی که گیتار های با کیفیت اسپانیا دارد، بدون نیاز به اسپیکر و آمپلی فایر صدایی بسیار رسا تر و با کیفیت تر دارد. صدایی که در هر چوب متفاوت هست. سازنده این گیتار ها به نوازندگان این فرصت را می‌دهد که بهترین صدا را از هر گیتار که با چوب های متفاوت ساخته شده اند، انتخاب کنند.

 

SPANISH-GUITARCITY-ALMANSA-ALHAMBRA

 

ساختن یک گیتار یک سنت است. این کار منحصر به فرد نیاز به زمان، تجربه و مهارت یک هنرمند دارد. این یک هنری است که در بین مردمان خون گرم و هنرمند شهر الحمبرا و آلمانزا نسل به نسل متقل می‌شود.

 

 

 

 

گیتار های اصیل SEVILLA 

 

گیتار های Sevilla یکی از شرکت های سازنده بسیار با تجربه است که یکی از بهترین گیتار های اسپانیا را از سال 1979 می‌سازد.
شاید صنایع دستی اسپانیا شهرت چندانی نداشته باشند اما گیتار های دست ساز اسپانیا و دانش و تجربه بسیار بالای سازندگان گیتار این کشور مثل Sevilla است.
انتخاب متریال و هر قطعه چوب گرفته، خشک کردن، برش، رنگ آمیزی و پرداخت و… فرآیند دقیقی هستند که برای تک تک گیتار های سویلا با دقت و ظرافت بالا تولید می‌شود.
فرآیند ساخت و طراحی بسیار قوی که بیانگر تلفیقی از علم و هنر و مفاهیم زیبا شناسی است را در گیتار های سویلا می‌توانید ببینید.
امروزه اکثر گیتار های اسپانیایی و این برند جهانی در کشور های دیگر با نظارت و مدیریت مرکزی از اسپانیا، تولید می‌شود. البته این خط تولید ها باعث قیمت مناسب تر و مقرون به صرفه تر برای تمامی نوازندگان می‌باشد.
سویلا گیتارهایش را با خیالی راحت به دستانتان می‌سپارد تا صدایی اصیل از عمق فرهنگ اسپانیا را بشنوید!

 

420-SEVILLA-CLASSIC-PICKUP-CUT

220-CUT-SEVILLA-GUITARCITY-1

ALMANSA-CLASSIC-400-NAT-GUITARCITY

 

روی یکی از گیتار های اسپانیایی کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *