قوانین و ضوابط

با توجه به این مطلب که تمامی فرایندهای تعریف شده در فروشگاه اینترنتی شهر گیتار منطبق با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است، لذا هرگونه استفاده شما از خدمات و اطلاعات سایت مبنی بر پذیرش این قوانین و هرگونه تغییرات احتمالی است. لازم به توضیح است که هر تغییری در روش‌ها و یا فرایندهای سایت، در همین صفحه به اطلاع کاربران می‌رسد.
ارتباط با مشتریان
راه‌های ارتباطی با فروشگاه شهر گیتار از طریق تماس تلفنی با شماره‌های مندرج در صفحه اصلی، صفحه تماس با ما و یا ارسال ایمیل به info@guitarcity.ir می‌باشد. بدیهی است در صورت ثبت‌نام کاربر در سایت، موافقت خود را با تماس‌های تلفنی، ارسال پیام کوتاه و ایمیل از طرف گروه شهر گیتار اعلام نموده است. این ارتباطات می‌تواند به منظور پیگیری سفارشات و یا پاسخگویی به پرسشهای کاربران، اطلاع رسانی برای جشنواره‌ها و فروش ویژه و یا پیام‌های مناسبتی باشد. در صورتی که کاربر بدون داشتن حساب کاربری اقدام به ارسال پیام و یا پرسش از گروه کارشناسی و یا فروش شهر گیتار نماید، از طریق اطلاعات داده شده توسط کاربر با وی تماس گرفته خواهد شد. در صورت عدم ثبت اطلاعات درست (شماره تماس و ایمیل) مسئولیت هرگونه نقص در اطلاع رسانی بر عهده کاربر می‌باشد.

محتوا و حریم شخصی
تمامی اطلاعات شما اعم از اطلاعات شخصی مندرج در حساب کاربری و یا سوابق فعالیتها و خرید شما از فروشگاه، محرمانه تلقی شده و تا حد امکان از آن محافظت خواهد شد. بدیهی است کاربران بایستی اطلاعات نام کاربری و رمز عبور خود را حفظ نمایند. در صورت فاش شدن اطلاعات توسط شخص کاربر، گروه شهرگیتار مسئولیتی در قبال هرگونه سوء استفاده از حساب کاربری مشتری ندارد اما در صورت اثبات سوء استفاده از حساب کاربری مشتری، در حد توان همکاری لازم را خواهد نمود.
تمامی محتویات موجود در سایت www.GuitarCity.ir بخشی از اموال گروه شهرگیتار محسوب شده، هرگونه استفاده با مقاصد تجاری، حق پیگرد قانونی را برای گروه شهرگیتار محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، مقالات، قیمت و هر گونه اطلاعات و یا خدمات، دانلود یا کپی کردن اطلاعات، خدمات مشاوره ای کارشناسان فنی و فروش، با مقاصد تجاری، با هر یک از روش های موجود در دنیای ارتباطات و فناوری اطلاعات اعم از استفاده از روش های سنتی و یا نوین نمی‌باشند.
استفاده از اطلاعات، تنها با مقاصد غیرتجاری با ذکر منبع بلامانع است
مشتریان گرامی بایستی هنگام خرید از سایت، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل ثبت کنند. مسئولیت هرگونه نقص در اطلاعات وارد شده در سفارش اعم از شماره تماس، آدرس، کدپستی و نام تحویل گیرنده با مشتری است. با این وجود پس از ثبت سفارش کارشناسان روابط عمومی گروه شهرگیتار جهت اطمینان از صحت اطلاعات با مشتری تماس گرفته و سپس نسبت به ارسال کالا اقدام می‌گردد.

قوانین مربوط به نظرات کاربران
نمایش نظرات کاربران در سایت به معنی تایید فنی شهرگیتار درباره نظر مربوطه نیست. کاربران بایستی برای انتخاب و تصمیم گیری در مورد کالای موردنظر خود از منابع مورد تایید کسب اطلاع کنند و خسارات ناشی از تصمیم گیری نادرست کاربران بر عهده بُندارکالا نمی‌باشد.
مواردی که بایستی کاربران در درج نظرات خود رعایت نمایند به شرح زیر است:
کاربران می‌بایست در صورت تمایل به نوشتن نقاط ضعف، قوت و یا نکاتی در مورد کالا، بر اساس تجربیات شخصی خود به بیان واقعیت پرداخته از بزرگنمایی یا سیاه نمایی و بیان مطالب دور از واقعیت خودداری نمایند.
از پرسیدن سوال یا درخواست مشاوره از گروه شهرگیتار در قسمت نظرات کاربران خودداری نمایند. شهرگیتار به سوالاتی پاسخگو خواهد بود که از طریق فرم تماس با ما ارسال شده باشد.
تا حد امکان از نوشتن نظرات و پیامهای با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری شود.
هر کاربر می‌تواند نظر شخصی خود را در مورد کالای مربوطه اعلام کند. بنابراین احترام به نظرات دیگران ضروری بوده و بایستی از انتقاد شدید از نظرات کاربران دیگر خودداری گردد. در صورت تمایل، هر کاربر با ذکر دلیل مستند و فنی می‌تواند توضیحاتی ارائه دهد.
قسمت نظرات کاربران مربوط به نقد کالا بوده و در صورتی که نیاز به نقد و یا تذکر مورد خاصی به سایت می‌باشد لطفا از قسمت تماس با ما اقدام شود تا پیگیری لازم نیز انجام شود. بدیهی است از پیشنهادات و انتقادات سازنده‌ی شما استقبال خواهد شد.