گیتار یکی از مهم ترین ساز های نوازندگی در موسیقی های مهم و تاثیرگذار است. اما شاید تا به الان حتی فکر هم نمی کردید که انتخاب گیتارتان نشان دهنده شخصیت شما هست. البته همه گیتاریست ها معمولا با انواع ساز ها و گیتار ها نوازندگی کرده اند ، اما فقط یک ساز با روحیه هنرمند هم سو هست.
guitarcity
گیتار یک ساز زهی است ، که با چوب و فلز از دل طبیعت در دستان نوازنده قرار میگیرد تا طنین طبیعت را بنوازد. صدف ها اجزای یک گیتار هم تاثیر بسزایی روی یک آهنگ دلنشین دارد. درنهایت انتخاب یک گیتار کاملا روحیه یک گیتاریست را نشان می دهد.
چوب خوش صدای رزوود و یا صدای گرم چوب ماهاگانی و صدف های گوشی گیتار آکوستیک و انتخاب نوع سیم مرغوب همگی دست به دست هم میدهد تا روح نوازنده را درون یک ساز ببینیم!
guitarcity
گیتار کلاسیک ؛ از ساز های زهی که وقتی کلمه گیتار را می شنویم در ذهن ما شکل میگیرد.
از فاکتور های هم یک گیتار کلاسیک مرغوب ، چوبی که گیتار از آن ساخته شده ، هست. سیم گیتار و طراحی فضای داخل گیتار باعث شخصیت یک ملودی خوب می شود. اما در نهایت دستان نوازنده یک ساز را با احساسات خودش به حرکت در می آورد.
گیتار آکوستیک و گیتار الکتریک از ساز هایی هستند که نیاز به آمپلی فایر دارند. این ساز ها عوامل بیشتری برای تنظیم صدای مورد نظر دارند.
گیتار آکوستیک ورژنی از یک گیتار کلاسیک هست که صدای قوی تر و نسبتاً کاربردی تر دارد. شخصیت این ساز معمولاً قوی و ملایم اما با نفوذ است که میتواند به تنها یک آهنگ کامل را بسازد، ولی معمولا صدای دیگری هم میتوان اضافه کرد تا یک کنسرت گوش نواز اجرا کرد.
گیتار الکتریک سبک متمایزی نسبت به گیتار کلاسیک دارد. متانت و ظرافت الکتریک کاملا استثنایی است.
guitarcity
guitarcity

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *